Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 10.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Napájacie napätie: | 2 x AAA batérie (nie sú v balení) |
| Sieťové pripojenie: | Wifi 2.4 GHz - 802.11b/g/n |
| Applikácia: | TuyaSmart (si môžete bezplatne stiahnuť z nižšie uvedeného odkazu) |
| Integrácia inteligentnej domácnosti: | Amazon Alexa, Google Home, Apple HomeKit(len Siri) |
| Kompatibilné telefónne softvéry: | IOS 6.0+ / Android 2.3+ |
| Ovládanie na základe udalosti: | Áno |
| Prevádzkové prostredie: | 10 - 50°C |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Rozmer: | Hlavná jednotka: 70 x 25 x 20 mm Magnetická jednotka: 40 x 15 x 18 mm |
| Farba: | Biela |
| LED indikátor: | Červený |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | ~50 g |