Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 25.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Displej: | 4 digit, 34 x 28 mm |
| DC V: | 6 V - 600 V |
| AC V: | 6 V - 600 V |
| AC A: | 60 A - 600 A |
| Odpor: | 600 Ω - 60 MΩ |
| Frekvencia: | 10 Hz - 20 MHz |
| Kapacita: | 6nF - 60mF |
| Napájanie: | 2 x 1,5V AAA batérie |
| Rozmer: | 187 x 66 x 32 mm |
| Hmotnosť: | ~130 g |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!