Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 5.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Kompatibilita (populárny výrobcovia): | Samsung, LG, Philips, Sony, Sharp, Panasonic, Toshiba, HiSense (úplný zoznam je k dispozícii v používateľskej príručke) |
| Typ komunikácie: | Rádiofrekvencia |
| Zdroj energie: | 2 x AAA 1,5V batérie (Nie sú v balení) |
| Rozmer: | 175 x 45 x 20 mm |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | ~47 g (bez batérie) |