Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 17.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Rozmery konektoru: | 7.9 mm x 5.5 mm |
| Vstupné napätie: | 110-240V AC |
| Výstupné napätie: | 20V DC (max. 4.5 A) |
| Max. výkon: | 90W |
| Prevádzková teplota: | 0°C - 40° C |
| Vlkosť vzduchu: | 20% - 80% | Farba: | Čierna |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!