Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 40.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Zdroj energie: | 12V |
| Uhol kamery: | 170° |
| Formát: | NTSC / PAL |
| Rozlíšenie: | 720 x 480 px |
| Dosah: | 0 - 2 m |
| Obsah sady: | 1 ks cúvacia kamery a senzory 1 ks bzučivý reproduktor 1 ks sada káblov |
| Rozmer: | 68 x 30 x 30 mm |
| Dĺžka signálového kábla: | 6 m |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | Plast |
| Trieda ochrany: | IP67 |