Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 62.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Displej: | 4 digit |
| DC V: | 0,1 mV - 1000 V |
| AC V: | 0,1 mV - 750 V |
| DC A: | 0,1 µA - 20 A |
| AC A: | 0,1 µA - 20 A |
| Odpor: | 0,1 Ω - 200 MΩ |
| Kapacita: | 10 pF - 2 mF |
| Induktivita: | 1 µH - 20 H |
| Frekvencia: | 1 Hz - 20 MHz |
| Teplota: | -20 - +1000°C |
| Faktor plnenia: | 0.1 % - 99 % |
| Rozmer: | 195 x 95 x 40 mm |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!