Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 9.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Obsah balenia: | 10 kusová sada na malovanie |
| Materiál rukoväti: | Plast |
| Rozmer tácky: | 24,5 x 33,5 cm |
| Valček: | 18 cm polyestrový valček: 18 mm 10 cm polyestrový valček: 12 mm |
| Rám / rukoväť: | 18 cm - Ø7,8 mm nehrdzavejúca oceľ, plastová rukoväť 10 cm - Ø5.8 mm nehrdzavejúca oceľ, plastová rukoväť |
| Štetce: | 1" - 44 mm dĺžka štetín 2" - 44 mm dĺžka štetín |
| Krycia fólia: | 4 x 5 m - priehľadná 5 mikronov hrubý |
| Spachtla: | 3,7 x 18 cm čepeľ z nerezovej ocele s plastovou rukoväťou |
| Maskovacia páska: | 19 x 25 m - s rozpúšťadlami |