Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 51.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Rozmer displeja: | 2,4" |
| Snímanie údajov : | Kov: 100 mm Farebné kovy: 80 mm Napájací kábel: 50 mm Drevo: 20 mm |
| Minimálny rozmer detekcie kovu: | Ø 20 mm |
| Presnosť detekcie: | +-10 mm |
| Prevádzková teplota: | -10°C - +50°C |
| Teplota skladovania: | -20°C - +70°C |
| Napájanie: | 1 x 9 V (v balení) |
| Rozmer: | 155 x 73 x 30 mm |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Oranžová / čierna |
| Hmotnosť: | ~170 g (bez batérie) |
| Trieda ochrany: | IP54 |