Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 57.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Displej: | 4 digitt |
| DC V: | 0,01 mV – 1000 V |
| AC V: | 0,01 mV – 750 V |
| DC A: | 0,01 µA – 10 A |
| AC A: | 0,1µA – 10A |
| Odpor: | 0,1Ω – 40MΩ |
| Kapacita: | 10 pF – 100 mF |
| Frekvencia: | 0,001 Hz – 30 MHz |
| Zaťažovateľ: | 0,1% – 99% |
| Teplota: | -20°C – +1000°C |
| Rozmery: | 185 x 85 x 40 mm |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!