Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 22.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Počet tabúľ: | 3 ks |
| Rozmer tabúľ: | 500 x 330 mm |
| Nosnosť tabúľ: | 10 kg |
| Nosnosť držiaka skrutkovačov: | 4,5 kg |
| Farba tabúľ: | Čierna |
| Počet háčikov: | 48 ks |
| Počet dier na háčik / rad: | 14 ks |
| Počet dier na háčik / stĺpec: | 12 ks |
| Farba háčikov: | Oranžová |
| Rozmer tácky: | 485 x 200 mm |
| Druh háčikov: | 4 druhy |
| Pripevnenie tabúľ: | 4 diery na upevnenie / tabuľa |
| Materiál: | Plast (ABS+TPR) |
| Tvrdosť materiálu: | 58-68 |
| Hmotnosť držiaka skrutkovačov: | 51 g |
| Hmotnosť tabúľ: | 49 g |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!