Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 19.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Rozmer: | 43 x 43 x 59 cm |
| Materiál: | Plast (PP) |
| Pripevnenie: | Na stenu - 4 ks diery na zavesenie (skrutka, hmoždinka v balení) |
| Skladovanie po policiach: | 4 ks veľká dier v tvare kruhu 3 ks stredná diera v tvare kruhu 4 ks malá diera v tvare kruhu 2 ks veľká diera v tvare štvorca 3 ks stredná diera v tvare štvorca 2 ks stredná oválna diera 1 ks veľká oválna diera |
| Max. zaťaženie: | 20 kg |
| Farba: | Zelená / čierna |
| Hmotnosť: | ~1400 g |