Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 14.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Napájacie napätie: | 110 - 230V AC, 50-60 Hz |
| Max. sila prúdu: | 16 A |
| Max. výkon: | 3680 W |
| Sieťové pripojenie: | Wifi 2.4 GHz - 802.11b/g/n |
| Applikácia: | TuyaSmart (si môžete bezplatne stiahnuť z uvedeného odkazu) |
| Integrácia inteligentnej domácnosti: | Amazon Alexa, Google Home, Apple HomeKit(len Siri) |
| Kompatibilný softvér telefónu: | IOS 6.0+ / Android 2.3+ |
| Časovanie: | Áno |
| Dá sa ovládať na základe udalosti: | Áno |
| Operačné prostredie: | 10 - 50°C |
| Trieda ochrany: | IP20 |
| Rozmer: | Ø52 x 85 mm |
| Farba: | Biela |
| LED kontrolka: | Červená |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | ~85 g |