Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 2.90 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Počet LED diód: | 1 ks |
| Farba LED: | Teplá biela |
| Solárny panel: | 25 x 20 mm, 2 V, 60 mA |
| Zdroj energie: | 1 x AAA, 1.2V, Ni-MH akumulátor |
| Kapacita akumulátora: | 150 mAh |
| Doba prevádzky: | 6 - 8 hodín |
| Veľkosť lampy (s hrotom): | 5,5 x 5,5 x 28(+10,5) cm |
| Dĺžka zapichovacieho tŕňa: | 10,5 cm |
| Materiál: | Kov, plast |
| Ochrana: | IP44 |
| Hmotnosť: | ~65 g |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!