Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 44.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
Praktický batoh na každú príležitosť!
Náš produkt bude ideálnym spoločníkom na každý deň, na kratšie výlety, do práce, školy alebo do fitnescentra. Vďaka viacpriehradkovému usporiadaniu a deliacim priečkam si svoje veci pohodlne uložíte a zorganizujete. Na čistenie použite iba vlhkú handričku alebo mäkkú hubku. Popruhy batohu sú nastaviteľné. Praktické predné vrecko slúži na uloženie dôležitých vecí, aby ste ich mali vždy po ruke.
| Rozmery: | 45 x 32 x 15 cm |
| Materiál: | Plátno, syntetická koža, polyester |
| Hmotnosť: | 850 g |
| Nosnosť: | Max. 25 kg |
| Farba: | Tmavomodrá, hnedá |
| Typ: | Dvojramenný batoh |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!