Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 17.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Vrecká: | 2 ks veľké (~190 x 190 mm) 2 ks stredné (~120 x 120 mm) 2 ks malé (~70 x 100 mm) 2 ks držiakov na skrutkovač (~20 x 90 mm) 1 ks ucho na náradie (~50 x 100 mm) |
| Obvod háku na zavesenie: | 200 mm |
| Rozmer kovového držiaka na kladivo: | 60 x 55 mm |
| Nastaviteľná dĺžka opasku: | 800 - 1250 mm |
| Celkový rozmer časti s držiak na náradie: |
580 x 220 mm |
| Materiál: | Brúsená koža, kov, polyestrový opasok |
| Hmotnosť: | 670 g |
| Farba: | Žltá / hnedá |