Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 8.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Zdroj svetla: | LED |
| Počet LED: | 10 ks |
| Farba LED: | Studená biela (6000 K) |
| Napájanie: | 65 x 40 mm, 2 V - 30 mA solárny panel |
| Akkumulátor: | 1.2 V, Ni-Mh 300 mAh |
| Prevádzková doba: | 6 - 8 hodín |
| Celková dĺžka: | 250 cm |
| Vzdialenosť solárnej jednotky od lampiónu: | ~100 cm |
| Vzdialenosť lampiónov: | ~15 cm |
| Rozmer lampiónu: | Ø75 x 60 mm |
| Farba kábla: | Priehľadná |
| Farba lampiónu: | Biela |
| Hmotnosť: | ~125 g |
| Trieda krytia: | IP44 |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!