Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 10.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Obsah sady: | 10 pinziet + ochranné vrchnáky, Taška |
| Antistatické: | Áno |
| Materiál: | Pinzeta:nehrdzavejúce oceľ Vrchnák: Plast Taška: 100% polyester |
| Farba: | Matná čierna |
| Rozmer pinzety: | 120 x 9 x 21 mm |
| Rozmer tašky: | 185 x 170 x 5 mm |
| Hmotnosť (1 ks pinzeta): | ~17 g |
| Hmotnosť (s taškou): | ~210 g |