Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 14.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Rozmer zošívačky: | 155 x 140 x 22 mm |
| Materiál zošívačky: | Fém |
| Hmotnosť zošívakčy: | 545 g |
| Príslušenstvo: | 500 ks - 1,2 x 8 mm 500 ks - 10 mm 500 ks - 12 mm |