Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 27.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Philips skrutkovače: | PH3 x 150 mm, PH2 x 150 mm, PH2 x 125 mm PH1 x 100 mm, PH0 x 100 mm, PH2 x 38 mm |
| Ploché skrutkovače: | 8 x 150 mm, 6 x 50 mm, 6 x 125 mm 5 x 100 mm, 3 x 100 mm, 6 x 68 mm |
| Veľkosti imbusových kľúčov: | Metrické: 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 5.5 mm, 6 mm Coll: 1/16", 5/64", 3/32", 1/8", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4" |
| Rozmery nástrčných kľúčov: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 |
| Rozmery bitov: | Torx: T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, 35, T40, adapter Philips: PH0, PH1, PH1, PH2, PH2, PH3 Pozidriv: PZ0, PZ1, PZ2, PZ3 Hex: H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6, H7 S: S0, S1, S2, S3 Slotted: SL2, SL4, SL5, SL5, SL6, SL7, SL7 |
| Materiál: | chróm-vanádium, guma, plast |
| Materiál konzoly: | plast |
| Rozmer konzoli: | 210 x 135 x 180 mm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 1660 g |