Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 27.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Pripojenie: | Wi-Fi, 2.4 Ghz B/G/N | |
| Klasifikácia zariadenia: | Bezdrôtový, videovrátnik | |
| Notifikácia alarmu: | Áno, po stlačení tlačítka | |
| Šošovka kamery: | 2.2 mm, 2.0 MP | |
| Zorný uhol: | Vodorovne: 90° Zvisle: 90° |
|
| Zatváracia doba: | 1/25 sek | |
| Rozlíšenie: | SD / HD, max 720p, 7 fps | |
| Napájanie: | Interiér: USB 5V, 0,1 A Exteriér: Zabudovaný 3.7V, 800 mAh, 2.96 Wh Li-ion |
|
| Odporúčaný napájací zdroj: | Input: 220-240V AC 50/60 Hz Output: USB 5V, 1A |
|
| Prevádzková doba na jedno nabitie: | 15 dní (môže ovplyvniť, počet zvonení,videohovorov, teplota) |
|
| Typ konektoru: | USB Type-C | |
| Intercom: | Áno, s mikrofónom,reproduktorom | |
| Infrared: | 4 ks 5 mm 850 mm LED | |
| Vzdialenosť nočného videnia: | max. 2 m | |
| Vzdialené monitorovanie: | Áno | |
| Denný / nočný režim: | Áno, automaticky | |
| Kompatibilita: | Android 6.0+ / IOS 11.0+ | |
| Zabezpečenie proti krádeži: | Áno, skrutkami | |
| Podpora MicroSD: | Nie | |
| Vonkajšia indikačná LED: | Áno, modré | |
| Trieda ochrany: | IP20 | |
| Prevádzková teplota: | Exteriér: -10 - 45°C Interiér: 10 - 35°C |
|
| Prevádzková vlhkosť: | <80% relatívna vlhkosť | |
| Audio: | Obojsmerné | |
| Hlasitosť zvonenia: | Len LED signalizácia + 4 hlasitosti zvonenia | |
| Počet melódií: | 36 ks | |
| Nabíjací kábel: | ~28 cm, čierny | |
| Materiál: | Plast | |
| Farba: | Čierna | |
| Hmotnosť: | ~112 g | |
| Obsah balenia: | Smart zvonček, konzola, jednotka do interiéru, nabíjací kábel 3M obojstranné lepidlo, hmoždinky, skrutky, návod na použitie |