Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!| 1 ks: | 57.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Zdroj energie: | 4 x AA 1,5 V batérie (nie sú v balení) |
| Kompatibilita: | Vstup: 1/2 alebo 3/4 kohútik s vonkajším závitom Výstup: Akákoľvek rýchlopsojka |
| Max. tlak: | 8 bar |
| Priepustnosť vody: | max. 1700 L/h |
| Teplota vody: | 10 - 60 °C |
| Prevádzková teplota: | 10 - 60 °C |
| Teplota skladovania: | 0 - 60 °C |
| Sieťové pripojenie: | Wifi 2.4 GHz - 802.11b/g/n |
| Applikácia: | TuyaSmart (si môžete bezplatne stiahnuť z nižšie uvedeného odkazu) |
| Integrácia do inteligentnej domácnosti: | Amazon Alexa, Google Home, Apple HomeKit(len Siri) |
| Kompatibilita: | Apple iOS 11+, Android 6.0+ |
| Trieda ochrany: | IP55 |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer: | 125 x 135 x 50 mm |
| Hmotnosť (bez batérií): | ~330 g |
| Obsah balenia: | 1 ks ovládacia jednotka 1 ks 3/4 spojka na kohútik 1 ks 1/2 adaptér na kohútik 1 ks rýchlospojka 1 ks gumové tesnenie s filtračným košom 1 ks tesniaca páska |