Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!Informácie o cookies
Naša webová stránka používa niekoľko typov cookies a služieb, aby bola zabezpečená plná funkčnosť webovej stránky a aby bola informatívna a užívateľsky príjemná. Je pre nás dôležité, aby ste si našu stránku mohli jednoducho prezerať, a preto kladieme veľký dôraz na neustály ďalší rozvoj. To zahŕňa ukladanie nastavení a predvyplnených polí, aby ste nemuseli zakaždým zadávať rovnaké údaje. Je pre nás tiež dôležité, aby ste videli iba obsah, ktorý vás skutočne zaujíma a ktorý vám uľahčí vaše online aktivity. Ak kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, súhlasíte s používaním súborov cookie. Ak nechcete akceptovať všetky cookies, navštívte nastavenia cookies. Pre viac informácií si prečítajte naše VOP.
| 1 ks: | 3.50 € |
| Online sklad:: | Skladom |
| Cena za dopravu:: | od 3.5 € |
| Platobná karta: | Zadarmo |
| Odhadovaná dodacia lehota: | 6-7 pracovné dni |
| Počet LED: | 1 ks LED |
| Farba LED: | Studená biela |
| Solárny panel: | 2 V, 20 mA |
| Zdroj energie: | 1 x 1,2V, Ni-MH akkumulátor |
| Kapacita akumulátoru: | 40 mAh |
| Rozmer gule: | Ø 10 cm |
| Doba nabíjania: | 6 - 8 hodín |
| Prevádzková doba: | max. 6 hodín |
| Celkový rozmer: | 340 x 100 x 100 mm |
| Materiál: | Plast |
| Trieda ochrany: | IP44 |
| Hmotnosť: | ~73 g |
Chcete kúpiť lacnejšie?
Prihláste sa k odberu noviniek a získajte informácie o zľavách z prvej ruky!